15

мартa 2013

Погода в Чернігові та Чернігівській області з 14 по 21 березня найвірогідніше залишиться на колишніх позиціях по температурних показниках

Середина першого весняного місяця не завжди ще означає тепло і сонечко, принаймні так говорять прогнози синоптиків, за словами яких така досить морозна погода в Чернігівській області протримається ще мінімум, як тиждень. Поступове потепління почнеться лише наприкінці наступного робочого тижня, але в компанії з дощем і великою вологістю буде не дуже таки відчутним.

У четвер, 14 березня, погода в Чернігові виявиться похмурою і хмарною. Увечері найімовірніше пройде невеликий дощ, зливи та грози жителі тут не чекають. Середня температура повітря становитиме від +1 до + 4 ° C вдень і + 2 ° C вночі. Тим не менш, ночами стовпчики термометра, за словами працівників Гідрометцентру, вже не будуть показувати негативну оцінку, так це вже хоч і маленьке, але приємне налаштування на весняний лад. Що стосується атмосферного тиску, то трохи зниженим він виявиться в обід – 752 мм.рт.ст. Якщо говорити про вологість повітря, то ближче до вечора вона в сукупності з дощем підніметься на невелику кількість пунктирів до позначки 82%. Весь день очікується вітер з півдня з не дуже «південною» швидкістю, шість метрів в секунду.

У вихідні неробочі дні – 16 і 17 березня погода в місті Щорс, схоже, не особливо збирається радувати населення регіону привітним настроєм. За прогнозами синоптиків всі дні тут буде похмура погода без прояснень. Трохи в суботу підніметься вітер до 9 метрів за секунду, однак вже до обіду неділі поривчастість зміниться на нижчу швидкість – чотири метри за секунду. Температура повітря, як і за останні дні, не стане змінюватися – вдень – 5 ° C, ввечері мороз до – 6 … 7 ° C.

Похмурою буде погода в Бахмачі і в наступні робочі дні. Причому ймовірність дощу тут в середині тижня більш ніж імовірна – висока вологість повітря – 92 … 94%, температура повітря + 5 ° C, стабільний, але низький атмосферний тиск 760 … 762 мм.рт.мт. разом з поривчастим вітром, який постійно змінює свій напрямок, створять умови саме для такого типу погоди. Для даного регіону такий стан погоди в середині весни дуже типовий, довгострокові прогнози свідчать про те, що подібні ознаки будуть супроводжувати жителів Чернігівської області ще як мінімум тиждень.

Оцените сайт

Смотри также