Погода на завтра

Сан - Пабло

Визначити місцезнаходження

Погода на завтра: Сан - Пабло

Прогноз на завтра, 29 вересня: туман. Температура повітря за добу від +23 до +30 °C. Імовірність опадів завтра за добовим прогнозом — 86%. Прогнозована кількість опадів: 7,4 мм. Вітер західний, 1,1 м/с.

Вівторок 29 вересня

Туман

Туман, Ймовірність опадів 86%, Схід сонця 05:44, Захід сонця 17:46, 29.09.2026

+30°

+23°

Захід сонця 17:46

Г/м активність 2

Ймовірність опадів 86%

Опади 7.4 мм

Вітер 1.1 м/с

Тиск 751 мм рт. ст.

Індекс UV 11

Вологість 88%

Схід сонця 05:44

Місяць Спадаючий Місяць

Схід сонця 05:44

Захід сонця 17:46

Г/м активність 2

Місяць Спадаючий Місяць

Туман
Ніч
+24°
Туман
Ранок
+23°
Похмуро, невеликий дощ
День
+31°
Похмуро, дощ
Вечір
+25°
Година
Опис
Температура
Ймовірність опадів
Опади
Вітер

00:00

Туман

24°

39 %
-

ПнЗх

0.8 м/с

01:00

Туман

24°

43 %
-

ПнЗх

1.1 м/с

02:00

Туман

23°

42 %
-

ПнЗх

1.1 м/с

03:00

Туман

23°

42 %
-

ПнЗх

0.8 м/с

04:00

Туман

23°

42 %
-

ПнЗх

0.8 м/с

05:00

Туман

23°

42 %
-

ПнЗх

0.8 м/с

06:00

Туман

23°

42 %
-

ПнЗх

0.6 м/с

07:00

Туман

24°

36 %
-

ПнЗх

0.6 м/с

08:00

Малохмарно

26°

12 %
-

ПнЗх

0.8 м/с

09:00

Похмуро, дощ

28°

15 %
-

ПнЗх

0.8 м/с

10:00

Похмуро, дощ

30°

14 %
-

ПнЗх

0.8 м/с

11:00

Похмуро, дощ

31°

36 %
0.4 мм

ПнЗх

1.1 м/с

12:00

Похмуро, невеликий дощ

31°

42 %
0.8 мм

ПнЗх

1.7 м/с

13:00

Похмуро, невеликий дощ

30°

48 %
0.9 мм

ПнЗх

1.9 м/с

14:00

Похмуро, дощ

28°

67 %
1.7 мм

ПнЗх

0.8 м/с

15:00

Похмуро, дощ

28°

29 %
0.1 мм

Зх

0.3 м/с

16:00

Похмуро, невеликий дощ

27°

57 %
0.5 мм

ПдЗх

0 м/с

17:00

Похмуро, невеликий дощ

26°

67 %
0.7 мм

Пд

0.3 м/с

18:00

Похмуро, дощ

25°

28 %
-

ПдЗх

0.6 м/с

19:00

Туман

25°

62 %
0.4 мм

ПдЗх

0.3 м/с

20:00

Туман

25°

20 %
-

ПдЗх

0.6 м/с

21:00

Туман

24°

21 %
-

ПдЗх

0.3 м/с

22:00

Похмуро

24°

34 %
-

Зх

0.3 м/с

23:00

Похмуро

24°

32 %
-

ПнЗх

0.3 м/с

Який атмосферний тиск Сан - Пабло завтра

Тиск з урахуванням висоти локації. Висота локації: 101 м відносно рівня моря

Прогноз на 29.09.2026 · Місцевий час

Тиск: 750–753 мм рт. ст.

Мінімум: 750 мм рт. ст.12:00–19:00

Максимум: 753 мм рт. ст.08:00–09:00

Найбільша зміна за 3 години: −3 мм рт. ст. · 09:00–12:00

мм рт. ст. · Зміна за попередні 3 години

752 00:00 —
751 01:00 —
751 02:00 —
751 03:00 −1
751 04:00 0
751 05:00 0
752 06:00 +1
752 07:00 +1
753 08:00 +2
753 09:00 +1
752 10:00 0
751 11:00 −2
750 12:00 −3
750 13:00 −2
750 14:00 −1
750 15:00 0
750 16:00 0
750 17:00 0
750 18:00 0
750 19:00 0
751 20:00 +1
752 21:00 +2
752 22:00 +2
751 23:00 0

Кольори показують рівень тиску в межах цієї доби

Нижчий · 750 Середина шкали · 751.5 Вищий · 753 Найбільша зміна за 3 години

Яка ймовірність опадів завтра Сан - Пабло?

Імовірність опадів завтра за добовим прогнозом — 86%.

Опади на завтра

Погодинний прогноз опадів
00:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 39%
01:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 43%
02:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 42%
03:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 42%
04:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 42%
05:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 42%
06:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 42%
07:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 36%
08:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 12%
09:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 15%
10:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 14%
11:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0.4 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 36%
12:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0.8 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 42%
13:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0.9 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 48%
14:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 1.7 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 67%
15:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0.1 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 29%
16:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0.5 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 57%
17:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0.7 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 67%
18:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 28%
19:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0.4 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 62%
20:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 20%
21:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 21%
22:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 34%
23:00 Кількість опадів у міліметрах (мм): 0 мм Ймовірність опадів у відсотках (%): 32%

Сан - Пабло: погода на завтра вранці, вдень і ввечері

Вранці: туман, +23 °C. Вдень: похмуро, невеликий дощ, +31 °C. Увечері: похмуро, дощ, +25 °C.

За погодинним прогнозом, найспекотніше завтра буде з 11:00 до 12:00: близько +31 °C. Час місцевий.

Найсильніший вітер завтра очікується о 13:00 (північно-західний). Штиль прогнозується о 16:00. Час місцевий.

Температура та вітер на завтра

+24° +23° +23° +28° +31° +28° +25° +24° 0.8 м/с 0.8 м/с 0.6 м/с 0.8 м/с 1.7 м/с 0.3 м/с 0.6 м/с 0.3 м/с
00:00 03:00 06:00 09:00 12:00 15:00 18:00 21:00
- Напрямок і швидкість вітру, м/с
- Температура, °C

Яка геомагнітна активність завтра Сан - Пабло?

Магнітна буря завтра Сан - Пабло очікується 2 з 9 Kp-індекс

Магнітна буря завтра

00:00 1
03:00 1
06:00 2
09:00 2
12:00 1
15:00 1
18:00 1
21:00 1

Найближчі локації

Визначити місцезнаходження Визначити місцезнаходження
Погода в інших містах