Прогноз погоди 🌀 на вересень в Україні

Прогноз погоди 🌀 на вересень в Україні

У вересні зазвичай погода чудова: немає виснажливої спеки, вранці повітря свіже і прохолодне, ще мало дощів і можна завершити садово–городні роботи. Сонце в перший осінній місяць буде примхливим. Геомагнітна активність в більшу частину днів буде рівною, без сильних коливань, в межах 3 балів. Магнітні бурі 4 і 5 рівня очікуються 2, 3, 18-21 вересня.

Львівська, Тернопільська області У перший тиждень вересня ще велика ймовірність 💧💧 опадів, потім  встановиться переважно 🌥🌥🌥 суха погода. Однак дощі можуть пройти в  середині місяця: з 17 по 19 і 25, 26 вересня. Температура, знизившись в  перших числах, залишиться відносно стабільною весь місяць: + 16 … + 21 °  С. Івано-Франківська, Чернівецька область У регіонах погода на місяць буде переважно 🌞🌞🌞 без опадів, мінлива  хмарність, сонця також буде ще досить. Дощі 💧💧 можливі 4, з 19 по 21 і  в останні числа вересня. У першій декаді місяця буде достатньо  прохолодно: +15 ° С, в середині місяця потеплішає до + 23 ° С, але потім  закономірно знизиться до + 17 ° С. Волинська, Рівненська, Житомирська Вересень в Луцьку та Рівному буде 🌞🌞🌞 теплим, відносно без опадів:  💧💧💧 дощі вірогідні 2,4, 15,16, 22-24 вересня. У Житомирі опади 💧💧  прогнозуються лише на третю декаду місяця. 

Закарпатська область На Закарпатті перший місяць осені порадує великою кількістю 🌞🌞🌞  сонця, щодо сухою погодою на місяць. Опади 💧💧💧 можливі в середині  місяця і в двадцятих числах. Температура стабільна весь місяць + 18 … +  20 ° С, а з 11 по 14 вересня потеплішає до + 24 … + 29 ° С. Вінницька, Хмельницька області Погода на місяць в цих регіонах мало відрізняється від сусідніх:  також 🌥🌥🌥 мінлива хмарність, велика ймовірність 💧💧 опадів 15, 16,  22-24 вересня. Температурний максимум у вересні +20 ° С, мінімум днем  ​​- до +13 ° С. Чернігів, Суми, Полтава У Чернігові та Сумах переважно 🌥🌥🌥 похмура погода на місяць, можливі короткочасні 💧💧  дощі. Відчутні опади імовірні 12-16, 22,23 вересня. У Полтаві місяць  обіцяє бути менш дощовим. У першій декаді місяця температура повітря +  13 … + 15 ° С, у другій – до +20 ° С, потім знову знизиться до +15 ° С.

Погода в Черкасах і Кропивницького Перші 10 днів вересня варто очікувати похолодання до +12 ° С, але ще  теплі дні «бабиного літа» повернуться до нас у другій декаді і  потеплішає до +24 ° С. Холоднішати знову почне в третій декаді – до + 17  ° С. Дощів 💧💧 потрібно чекати 11, 15, 16, 20-22, 28, 29 вересня. Погода в Дніпрі і Запоріжжя У Дніпрі та Запоріжжі значних опадів протягом місяця не  передбачається, але переважно буде 🌥🌥🌥 мінлива хмарність, так що не  виключені місцями короткочасні 💧💧 дощі. В цілому оксамитовий сезон  буде вдалим: ще багато теплих днів з температурою до +25 ° С, багато  🌞🌞🌞 сонця. Температура почне знижуватися до +19 ° С тільки в третій  декаді вересня. погода у Києві Трохи дощовою 💧💧 прогнозується друга декада: переважно опади  випадуть з 17 по 19 вересня, потім з 25 по 27 число. В цілому місяць  сухий, 🌞🌞🌞 сонячний і теплий. Середня температура складе +20 ° С, але  ближче до жовтня почне помітно холоднішати до +16 ° С.

Погода в Донецьку, Луганську і Харкові Ймовірність опадів в Донецьку і Луганську невисока: від 14 до 30%, що  не обіцяє помітних дощів, хоча вони можуть пройти в третій декаді  вересня. Місяць очікується сухий, 🌞🌞🌞 сонячний і теплий: температура  до +23 ° С приблизно до кінця місяця. У Харкові дощів 💧💧 може бути  побільше. Опади прогнозуються 4, 17, 18, 25, 26 вересня. Температура в  середині місяця +20 ° С, в кінці – похолодає до +16 ° С. Погода в Херсоні, Миколаєві, Одесі У південних регіонах почався оксамитовий сезон: море ще буде достатня  теплим для купання, 🌞🌞🌞 сонячно, температура повітря +25 ° С, але  ближче до жовтня почнеться зниження до + 20 ° С. Опади малоймовірні, але  не виключені 21, 22, 26-30 вересня. Детальніше про погоду на курортах  України в оксамитовий сезон читайте в новинах на сайті Погоднік.