Погода в Чернігові та Чернігівській області з 14 по 21 березня найвірогідніше залишиться на колишніх позиціях по температурних показниках

14:00 15 Марта 2013

Середина першого весняного місяця не завжди ще означає тепло і сонечко, принаймні так говорять прогнози синоптиків, за словами яких така досить морозна погода в Чернігівській області протримається ще мінімум, як тиждень. Поступове потепління почнеться лише наприкінці наступного робочого тижня, але в компанії з дощем і великою вологістю буде не дуже таки відчутним.

У четвер, 14 березня, погода в Чернігові виявиться похмурою і хмарною. Увечері найімовірніше пройде невеликий дощ, зливи та грози жителі тут не чекають. Середня температура повітря становитиме від +1 до + 4 ° C вдень і + 2 ° C вночі. Тим не менш, ночами стовпчики термометра, за словами працівників Гідрометцентру, вже не будуть показувати негативну оцінку, так це вже хоч і маленьке, але приємне налаштування на весняний лад. Що стосується атмосферного тиску, то трохи зниженим він виявиться в обід - 752 мм.рт.ст. Якщо говорити про вологість повітря, то ближче до вечора вона в сукупності з дощем підніметься на невелику кількість пунктирів до позначки 82%. Весь день очікується вітер з півдня з не дуже «південною» швидкістю, шість метрів в секунду.

У вихідні неробочі дні - 16 і 17 березня погода в місті Щорс, схоже, не особливо збирається радувати населення регіону привітним настроєм. За прогнозами синоптиків всі дні тут буде похмура погода без прояснень. Трохи в суботу підніметься вітер до 9 метрів за секунду, однак вже до обіду неділі поривчастість зміниться на нижчу швидкість - чотири метри за секунду. Температура повітря, як і за останні дні, не стане змінюватися - вдень - 5 ° C, ввечері мороз до - 6 ... 7 ° C.

Похмурою буде погода в Бахмачі і в наступні робочі дні. Причому ймовірність дощу тут в середині тижня більш ніж імовірна - висока вологість повітря - 92 ... 94%, температура повітря + 5 ° C, стабільний, але низький атмосферний тиск 760 ... 762 мм.рт.мт. разом з поривчастим вітром, який постійно змінює свій напрямок, створять умови саме для такого типу погоди. Для даного регіону такий стан погоди в середині весни дуже типовий, довгострокові прогнози свідчать про те, що подібні ознаки будуть супроводжувати жителів Чернігівської області ще як мінімум тиждень.

2016 год побил рекорды глобального потепления
По данным исследователей из Всемирной метеорологической организации, 2016 год побил рекорд глобальной температуры, установленный в прошлом году. Данные исследований, проведенных учеными, были обнародованы во время саммита по климату COP22, проведенному в Марракеше.
Радиационный фон в центре Киева больше, чем в Чернобыльской зоне отчуждения
Глава Украинского министерства экологии и природных ресурсов обнародовал информацию о том, что уровень радиации в пределах Чернобыльской зоны отчуждения значительно меньше, чем на центральных столичных улицах. В частности, главный эколог страны отметил, что радиационный фон на бульваре Леси Украинки значительно выше, чем у въезда в Припять.
Все новости
Погода в Украине , России , мире